Fotogalerie Nestlé
Nestlé je jedno ze čtyř koťat prvního vrhu naší Melsie. Sice jsme neplánovali, že si ji necháme, ale dopadlo to jinak. Už od začátku si "připravovala půdu", aby u nás mohla zůstat. Z celého vrhu byla ve všem první, ať šlo o zkoumání terénu, o jídlo, nebo o přítulnost (dokonce spala páníčkovi na nohách), první také slyšela na jméno. Navíc je moc pěkná a tak jsme si mysleli, že by mohla mít úspěch na výstavách a mít jednou svá koťata. A tak jsme pro ni hledali nový domov u lidí, kteří by jí toto chtěli dopřát. Avšak taková rodina se přihlásila až později a to už si Nestlé našla cestu k našemu srdíčku.
Nevíme, zda bude její budoucnost výstavní. Ale v pěti měsících má za sebou 2 výstavy s pěknými výsledky  a dokonce získala i titul Best in Show. Věříme, že i tato kočička se bude u nás mít dobře a my se budeme mít dobře s ní.
Nestlé Peridot
Nestlé s babičkou Olivou
4 měsíce
Nestlé s tetou Melisou
5 měsíců
Na výstavě v Ústí nad Labem
Na výstavě v Olomouci
S Melisou spinkáme
S Melisou pozorujeme ptáčky
Zpět
...a s Melisou se fotíme
Na zahradě - 6 měsíců
Zpět
V západu slunce
7 měsíců
8 měsíců
Po příjezdu do Bratislavy jsme se s manželem ubytovali v hotelovém pokoji, kde Nestlé okamžitě zabrala postele a setrvala v nich po celý náš pobyt. Užívala si naší zvýšené pozornosti a v průběhu noci se mazlila a mazlila....
A vzorně se chovala i v průběhu výstavy.
Nestlé se pěkně předvedla a a vysloužila si Ex 1 a BIV.
K příjemné atmosféře výstavy přispělo i setkání s ostatními chovateli - přáteli a známými.
Výstavy se zúčastnila také nová majitelka naší Nugetky paní Kasíková s dcerou a moc příjemně jsme si popovídaly. Nugetka žije v Třinci v nové chovatelské stanici DE CLAIRE*CZ.
Kačka s Nestlinkou
Nugetka
8 měsíců
9 měsíců
Z výstavy v Praze na Smíchově
*
Nougette v novém domově
Nubis v novém domově
Nox v novém domově
Ze světové výstavy koček v Bratislavě
                 27. - 28.10.2007
Další fotky Nestlinky jsou v naší fotogalerii.